Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1198 postów 18935 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Czarny rynek amantadyny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rząd faszeruje nas szczepionką niepewnego działania, a rozpatrywane warianty sytuacyjne sugerują, nawet optymistycznie, tylko ograniczoną jej skuteczność, o skutkach ubocznych nie wspominając.

 

 
Dziwi zatem, a może wręcz przeciwnie - przy rozpatrywaniu spiskowej praktyki dziejów, że nie są prowadzone prace nie nad szczepionką, a nad skuteczną terapią anty-covid'ową. Nasuwa się przypuszczenie, że jest to działanie świadome prowadzące do depopulacji i do tego napędzenie "kasy" firmom farmaceutycznym niepewnej proweniencji.
 
Biorąc pod uwagę "przecieki" medialne - blokowane są wszelkie informacje na temat alternatywnych metod leczenia tej sztucznie wywołanej pandemii. Chodzi o stosowanie chlorchiny i amantadyny; przebijają się informacje o skuteczności preparatów z chlorem.
Czy w tej sytuacji społeczeństwo ma prawo bronić się przed niecnymi praktykami rządu Morawieckiego?
Czy dopuszczalna jest produkcja i dystrybucja preparatów ratujących życie mimo tego, że rząd tego broni?
Oczywiście - mówi się o ubocznych skutkach stosowania tego preparatu, ale są to skutki znane, gdyż przecież amantadyna jest stosowana w innych jednostkach chorobowych. Do tego - czyż nie jest, że tonący brzytwy się chwyta? Wszak terapia w szpitalach jednoimiennych związana jest jedynie ze stosowaniem respiratorów i medykamentów nie działających na covid. Czyli - albo przeżyjesz, albo umrzesz jeśli masz słabszy organizm i to w odosobnieniu bez kontaktu z rodziną.
Myślę, że każdy normalny człowiek trzy razy zastanowi się, czy zgłosić się z prośbą o pomoc do takiego szpitala.
Co pozostaje? Stworzyć czarny rynek amantadyny. To może być bardziej intratne niż narkotyki. A patrząc jak rozwija się rynek narkotyków - to można powiedzieć, że i proces dystrybucji zostanie błyskawicznie rozwiązany.
 
Pytanie: która metoda walki z covid'em będzie skuteczniejsza?
Chociaż  .... rząd uzna to za działalność antyspołeczną, a już na pewno antypaństwową. Ale chyba nie ma innego wyjścia jeśli mamy przetrwać?

KOMENTARZE

 • autor
  krotko , wezlowato , celnie i na temat - Konkluzja kazdy ma wybor metody leczenia , zrodla wiedzy chwilowo jescze sa dostepne a leki ? tak jak narkotyki .
  Tak jak w tym dowcipie
  Mowi mama do jaska : synu , synu ty masz problem z narkotykami , Mamo Jaaaaa co ty- dzwonie i przywoza
 • @autor
  Ten rynek już istnieje i ma się coraz lepiej.Na stronie przychodni dr.Bodnara ludzie proszą o amantadynę i jest wiele ogłoszeń o sprzedaży wolnych niewykorzystanych porcji amantadyny.
  Bardzo dużo chlorowodorku amantadyny Vigeritu-k zamawiane jest na receptę wystawioną w Polsce w niemieckich aptekach wysyłkowych.Można też ten preparat dostać na polską receptę w przygranicznym Frankfurcie nad Odrą czy Gerlitz.Obawiam się tylko że do boju o amantadynę ruszą też oszuści i zapewne pojawi się jakaś podróba na której będą żerować psychopaci goniący za łatwym zarobkiem.Niektórzy też sprzedają lek z kilkukrotnym przebiciem cenowym.

  Problemem jest tylko wybłaganie u lekarza recepty na ten lek.Dużo lekarzy nie zważa na konsekwencje które im grożą i wystawiają recepty oraz instruują jak lek zażywać aby działał skutecznie.
  Do tej pory nie było przypadków negatywnych działania amantadynay(zapewne włodarze Polski nie mogą doczekać się takiej wieści) ale może się zdarzyć,ze ktoś niewłaściwie będzie dozował lekarstwo i mu zaszkodzi.
 • @matterhorn 10:35:39
  Ależ nie trzeba żadnych błagań a dawki są podane na ulotce. W tym problem, że na dzień dzisiejszy amantadyny brakuje nawet dla polskich chorych z ch. Parkinsona, gdzie zresztą jej skuteczność nie jest zbyt wysoka i z powodzeniem może być zastąpiona czymś innym. Mówi Pan, że szwaby honorują polskie recepty? Pierwsze słyszę. Najistotniejsze jest miejsce produkcji i firma, która to produkuje czyli źródło, które lada moment zostanie zablokowane. Zaś kupowanie cukierków w bazarowej hurtowni zamiast leku, jest bez sensu.
 • @matterhorn 10:35:39
  "...do boju o amantadynę ruszą też oszuści i zapewne pojawi się jakaś podróba na której będą żerować psychopaci goniący za łatwym zarobkiem.Niektórzy też sprzedają lek z kilkukrotnym przebiciem cenowym."

  Prawa popytu i podaży się kłaniają. Swoją ścieżką, czy kupi Pan na czarnym rynku czystą morfinę bez kilkunastokrotnego przebicia ceny aptecznej? A za łatwym zyskiem goni każdy, nie tylko psychopata. Takie zachowanie jest, że tak powiem, ściśle wpisane w naturę człowieka. No i wystarczy jedno oryginalne pudełko z amantadyny, żeby wydrukować setki identycznych, zapakować w nie najtańsze cukiereczki i sprzedawać głupiutkim Polakom, na "receptę" czy bez. Cóż to za problem dla przedsiębiorczych i obrotnych, którym rząd rozwalił własny biznes? No, do czasu tylko...
 • @viridiana 11:27:20
  rozni wozili dobrej jakosci oleje cbd z czech , przywozono ibogaine , . przywozono i bedzi sie przywozic . czarny rynek zawsze istnial i bedzie istnial. co do jakosci , to wie Pani ,tanio to tylko w bramie albo w biedronce podobno .
 • @matterhorn 10:35:39
  Już dawno pisałem, że jedyną obroną przed "covid - rządem" jest:
  - nie poddawanie się testom,
  - brak zgody na leczenie szpitalne,
  - stosowanie terapii własnych (mowa nie tylko o chlorkach, ale i witaminie D i C).

  Niestety - trzeba się też liczyć z pewną ilością zgonów, ale wyjście na ulicę też jest niebezpieczne.
 • Najzabawniejszy jest brak inwencji u autorów teorii spiskowych
  nie dorównują temu, co przeciętny obywatel zmyśla.

  mam w swoim otoczeniu osobę, która właśnie się zaszczepiła, i .... czuje się chora, po 24godz, dreszcze, bóle, i pewnie wyobraźnia, bo też i objawy covidowe, które przecież są niemożliwe, bo sarsem przecież nie szczepią.

  NIErząd nie tylko nie wie, czym szczepić powinien, bowiem przecież receptura jest tajemna, jak i sposób wytwarzania (w odróżnieniu od szczepionki ruskiej, o produkcję której putinek się prosi, bo Rosja nie jest w stanie wyprodukować jej w rozsądnej ilości, oj, niemoc produkcyjna zgubi Rosję), ale również nie jest w stanie odróżnić oryginalnej szczepionki od fałszywki.

  Być może wszyscy zwlekający są narażeni na zaszczepienie fałszywką, i ten wyścig do szczepień jest uzasadniony.

  Zwolennicy szczepień twierdzą, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. Jeśliby istniały idealne szczepionki, to mają rację.

  Działalność NIErządu, rzekomo dla naszego dobra, abyśmy sami, głupole, się nie leczyli, zakrawa jednak na gangsterskie wymuszenie.

  To, że pozbawili na leków, to mały pikuś, w porównaniu do straszenia, iż łatwy dostęp do służby zdrowia będą mieli jedynie ci ze świadectwem zaszczepienia. To, co się naprawdę rozwinie, to czarny rynek świadectw o zaszczepieniu, lub iniekcje do zlewu.

  Z amantadyną są same kłopoty, i fabrykę cwaniaki wysadzili, i trzeba ją podać w stosownym momencie, który łatwo przegapić.

  Jedynym znanym lekarstwem, likwidującym skutki uboczne covida, jest tlen. Najlepiej podawany pozaustrojowo, zwłaszcza, że płuca nie funkcjonują prawidłowo, i przepchanie przez nie tlenu jest nie lada wyczynem. Eksperyment z respiratorem swego czasu przeżywało jakieś 10% królików doświadczalnych.

  Ale pozaustrojowe podawanie tlenu tylko dla najwyższych VIPów.

  Znam osobę, która wolała umrzeć w domu. Zapobiegliwie kupiła sobie fabryczkę tlenu i jakoś przeżyła, modląc się każdego dnia o śmierć.
 • @matterhorn 10:35:39
  jak już rozwinie się zapalenie płuc, to po herbacie.
 • @viridiana 11:27:20
  ja do tych każdych się nie zaliczam, a Pani?
 • @interesariusz z PL 12:11:03
  Oczywiście Pana znajoma mogła produkować objawy hipochondryczne, ale równie dobrze mogła mieć reakcję poszczepienną i to jest najbardziej przerażające, bo w przypadku ciężkiej reakcji nie ma ratunku.

  O rynku "paszportów covidowych" pisałam już 2 miesiące temu, ale najpierw musi powstać pierwowzór, czyli pewnie najwcześniej 20.I.21 r. Będzie to robota głównie dla informatyków, bo przecież trzeba się włamać na serwery szpitalne albo i nie, jeśli pracujący tam lekarze pójdą na współpracę.

  Przy rozedmie płuc będącej skutkiem stanów zapalnych, żaden tlen tych zmian nie odwróci.

  "Być może wszyscy zwlekający są narażeni na zaszczepienie fałszywką, i ten wyścig do szczepień jest uzasadniony."
  Bardzo prawdopodobna hipoteza o której nie pomyślałam. Nie to, abym uważała szczepionkę za skuteczną, tylko logistycznie rzecz biorąc, bydło powinno być dwukrotnie "wyszczepione" w odpowiedniej ilości, do końca czerwca i wówczas nie będzie już żadnego powodu do kolejnych lock downów. Jednak do czerwca pewnie nie uda się skutecznie wdeptać biznesmenów w błoto. Więc szczepiąc część populacji solą fizjologiczną i robiąc nierzetelne testy będzie można krajową plandemię przedłużać latami. Z kolei należy też podejrzewać, że niepełnosprawni renciści i emeryci pod pretekstem troski o ich zdrowie i życie dostaną szczepionkę z odroczoną apoptozą komórkową i wymrą po paru latach od przyjęcia trutki. To chyba żaden problem dla współczesnej genetyki?Odwrócona transkrypcja RNA i choroby autoimmunologiczne też nie musiały być puszczone na żywioł...Ale wszelkie takie podejrzenia nakazują trzymać się od szczepionki jak najdalej.
 • @interesariusz z PL 12:14:00
  Ja tak. Nawet w trzecim roku pracy nagrodę za lenistwo dostałam wymyślając 5 razy szybszy sposób obliczania wyników pewnego testu. Skrócenie czasu pracy było moją istotną kartą przetargową w konkursie na pewne stanowisko kierownicze. Za każdym razem przyświecała mi idea, aby się nie urobić a zarobić. Uważa to Pan za coś złego?
 • @viridiana 13:49:29
  tlen nie jest leczniczy w tym sensie, że leczy stan zapalny, tylko utrzymuje całe ciało i resztę narządów przy życiu.

  W polskim burdelu to się nie uda, placebo, trutkę i szczepionkę dostaną całkiem przypadkowi ludzie.
 • @viridiana 13:57:35
  Optymalizacja skuteczności pracy to domena męska, miło, że biorą się za nią również kobiety. Pewnie nie jeden marzy o takiej żonie.

  Ale pisała Pani o czymś innym.

  "A za łatwym zyskiem goni każdy, nie tylko psychopata. Takie zachowanie jest, że tak powiem, ściśle wpisane w naturę człowieka. No i wystarczy jedno oryginalne pudełko z amantadyny, żeby wydrukować setki identycznych, zapakować w nie najtańsze cukiereczki i sprzedawać głupiutkim Polakom, na "receptę" czy bez. "
 • @interesariusz z PL 12:11:03
  Rozpisywał się Pan o strasznej agonii ludzi chorych.
  Tymczasem właśnie respiratory istotnie wzmagają tę mękę wtłaczając tlen do płuc , które bronią się przed "pracą" w stadium choroby - zapalenia.

  Można powiedzieć, że ta terapia respiratorem - to dodatkowa męka dla chorego, a i tak umrze; jak Pan sam napisał - tę terapię przeżywa circa 10 %.

  Jakbym miał umrzeć - wolę bez respiratora.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031