Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
1198 postów 18935 komentarzy

Od rodziny do cywilizacji

Krzysztof J. Wojtas - Zainteresowania z różnych dziedzin. Wszystko po to, aby ustalić wartości, jakimi warto się kierować w wyborach.

Ludzie i LGBT

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Niektóre osobniki LGBT zaczynają podawać się a to za małpy, a to za kobiety.

 

To zaczyna być groźne, bo jak w przyszłości pani "chrum, chrum", a za nią "posłanka lewicy" z powołaniem na konwencję chlewną zacznie żądać dostępu do twojego łoża? Jak się będziesz czuł rano budząc się w takich objęciach?
Te kwestie koniecznie trzeba unormować i uporządkować; mieszanie stanów zawsze prowadziło do dezorganizacji życia społecznego.

KOMENTARZE

 • Autorze
  Teraz dowiedziałem się o płci binarnej, to taka gdzie wybiera się w zależności od sytuacji kim się jest. Ciekawe jak potraktuje to ZUS. Na pewno biedakom wydaje się, że urodzi dziecko, natura zna przypadki jak mężczyźni rodzą kamienie nerkowe.
 • Autorze
  Dlaczego to bydło jest bezkarne? Bezkarność rozzuchwala, pederastów i lewaków policja dosłownie nosi na rękach to są tego skutki - jak widać policja gazować, polewać wodą i pałować tylko polskich patriotów potrafi. ABW choć działania tych ludzi są wymierzone w państwo też nie odwiedza ich o świcie z grupą uderzeniową, woli prześladować Międlara. Ta cała rewolucja dzieję się z cichym przyzwoleniem aparatu państwa. Demonstracje zdominowane przez najemnych ekshibicjonistów częstokroć nie będącymi homoseksualistami. Żerują oni na grupie za którą się podają czyniąc jej krzywdę gdyż naruszają akceptowane dotąd społecznie granice tolerancji. Znam osoby, które zmagały się ze swoim homoseksualizmem a teraz są ojcami i matkami w rodzinach tradycyjnych i są szczęśliwi. Szokujące jest to że doktrynerzy z LGBT wymuszają ruch tylko w jedną stronę i prześladują tych którzy nie akceptują swojego homoseksualizmu i szukają pomocy. Atakowani są zarówno udzielający pomocy jak i naukowcy uzyskujący w swoich badaniach wyniki niezgodne z zapotrzebowaniem doktryny. Działacze LGBT przypominają swoją postawą i działaniem bojówki SS i SA z początku niemieckiego hitlerowskiego socjalizmu. Tak jakby metody działania czerpali z dzieł Marksa , Hitlera czy Goebbelsa. Szkoda, że tak dużo młodych na to leci. Ale tak są o było w Niemczech w latach 30tych.
 • Autorze
  Chamy z LGBT nie szanując innych, pokazali, że są prymitywną chamską hołotą. Należy tą chamską hołotę ostro karać, tępić w agresywny sposób, metodami esbeków, ubeków, tak, żeby chamy odczuli cierpienie, żeby chamów bardzo bolało.
 • Autorze
  Pamiętacie, kiedy prezes JK mówił "tolerancja tak, afirmacja nie"? Już wtedy mówiłem, że to błąd, ze to było przyzwolenie na lewacki bandytyzm, że lewackie bydło nigdy nie będzie ludzkie. I teraz są skutki pobłażania lewackiej hołocie! Żadnej tolerancji dla antyludzkich zachowań. Z diabłem nie dyskutuje się, ale go unicestwia! Trzeba bezzwłocznie zakazać funkcjonowania żydolewackich fundacji i lewactwo wpisać do kodeksu karnego, obok nazizmu, jako totalitarną, bandycką ideologię. Dla dobra dzieci i wnuków.
 • @kula Lis 69 08:14:37
  Tutaj też wkleję, bo chyba mi wyszedł ten komentarz :)

  :) Kula, oni chcą bezpiecznie przekiblować drugą falę za nasze pieniądze i to jak sam proponowałeś w "jednoosobowych " celach, cwaniaki.
  Zamiast "celi plus" będzie cela dla ped... ups, cela dla "powszechnej normalności inaczej choć tęczowej niezwykle". Zresztą, jaka to różnica: siedzieć na kwarantannie czy w celi na Białołęce?;) Weź pod uwagę ich "choroby towarzyszące", gdy przyjdzie druga fala to ich zmiecie w pizdu... ( przynajmniej teoretycznie) więc nie mają wyboru|: teraz albo nigdy... nikt się o nich nie dowie, nie będzie lajków na pejsie. Rozumiesz, nie mają nic do stracenia, a wiele do zyskania! Zima nie musi być tak łagodna jak poprzednia, dostaną po sześć miesięcy na koszt pp ppaa papaństwa ;))).
  Więcej luzu! Wszak jest to wróg, którego widać gołym / za przeproszeniem/ okiem, gorzej z tymi co za nimi.
  Pozdrawiam
  PS. Już widzę nagłówki welta: W Polsce rodzi się faszyzm!!! :))))
  PS.2 "Sodoma II"... :) ten film jeszcze nie powstał ale na pewno będzie oparty na faktach...
 • @JimA 09:14:28
  Związek Wojujących Bezbożników z ZSRR
  РОССИЯ Величайшие злодеи мира Безбожники Мине́й Изра́илевич Губельма́н

  https://youtu.be/6E-hLV7eJU8

  Judeochrześcijański ukochany Starszy Brat w Wierze niejaki Miniej Izrailjiewicz Gubelmann zwany dla duraczenia ówczesnych prawosławnych użytecznych idiotów "jarosławskim" - chociaż mógł się nazwać nawet "kijowskim", "winnickim", "kurskim", "warszawskim", "poznańskim" czy nawet "mazowieckim" czy innym "morawskim" lub w ostateczności "wojewódzkim" - w latach 1925 - 1943 czyli 18 długich i owocnych lat był Panem Prezesem Zarządu "Związku Wojujących Bezbożników" w Sowieckiej Rosji. W czasie swojej duszpasterskiej posługi zamordował około 300 000 kapłanów, zakonników i zakonnic chrześcijańskich i w zasadzie dobrze zrobił kacapom ten Izrailjiewicz, prawda? Wprawdzie nie mordował on sam "swemy spracowanemy rencami" niczym Lech Bolesławowicz Walesa ale mordował ideologicznie szczując i napuszczając użytecznych idiotów - tak jak to Ojciec Adam w swoim Organie do dzisiaj to czyni nie mordując wprawdzie bezpośrednio jak jego rodzony "szwedzki" Brat - tylko słowem. A dzisiaj Siostra "janda" czy Siostra "środa" wraz z Bratem "sekielskim" i Bratem "biedroniem" oraz Bratem "hartmannem" i Siostrą "holland" meczą się i trudzą niczym chłop polski pańszczyźnianym bezrozumny przed 1861 rokiem zanim Car go z łańcuchów polskich Panów nie uwolnił czy jak jakieś Negry na plantacjach bawełny zamiast z bogatego doświadczenia unijnego Brata "jarosławskiego" skorzystać, prawda? Wszystko więc jeszcze przed wami. Dobrze odżywione i oprane zdrowe chłopy skupione w Konfederacji Episkopatu Polski (KEP) znanego znawcom teologii jako Gmina Edukacji Judaizmu (GEJ) wam nic na ten temat przecież nie powiedzą, bo oni w Duchu Jezusa Chrystusa Unię Europejską wspierają a nawet z ich unijnych funduszy nasze Kościoły Katolickie "remontują" według wytycznych Komisarzy brukselskich a my się zidiociałe głupokatole z tego nawet cieszymy, dlatego też skończymy tak jak nasi Bracia Prawosławni i ich Duchowni i w zasadzie słusznie, że tak skończymy, prawda? Chociaż może to nas przy życiu jednak pozostawia jako żywą Biomasę odmóżdżoną medialnie? Kto wie ile tam w planach Ojców Założycieli Unii Europejskiej się jeszcze niespodzianek różnistych dla suwerenów znajduje?
 • @kula Lis 69 10:07:41
  Oj, z tymi faktami to ja dyskutował nie będę. Oni się mnożą tylko nie wiadomo jak?! Każdy młody człowiek jest poddany z gruntu indoktrynacji holokaustowej i zanim się z tego wygrzebie, bez pomocy rodziców, to mija nawet i pół życia i siwe włosy na brodzie. Kompletny dysonans poznawczy i zagubienie, a niekiedy rozpacz. Ile "osób" w Polsce od 2000 roku zmieniło płeć? Są statystyki? A wiesz co psychiatra takiemu zagubionemu rodzicowi mówi? Ano mówi, że: pana syn lub córka urodził się z inną duszą. O!
  Że niby się syn panu urodził tylko, że z duszą dziewczynki. No i weź to człowieku ogarnij! Zwłaszcza tę duszę! A jeśli poprosisz o literaturę, może, jakąś naprowadzającą, to się okaże, że nie ma. No. Skąd wiem? Ano wiem. Słucham ludzi, rozmawiam.
  Jedynym sposobem na walkę o Naród, jest ZAPRZESTAĆ POSYŁANIA DZIECI DO SZKÓŁ! Uczyć/edukować samemu! Dla większości jest już za późno, ale "pokolenie plus" może da się jeszcze jakoś uchronić. "Pandemia" może mieć i dobre strony... tylko, żeby "młodzi" rodzice chcieli to dostrzec!!!
  Pozdrawiam
  PS. "...Gmina Edukacji Judaizmu (GEJ)..."- rewelacja!!! genialne i śmieszne, gdyby przy okazji nie było straszne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031